Co to jest JUUL?

W ciągu zaledwie dwóch lat JUUL nowy rodzaj e-papierosa stał się tak popularny, że zupełnie  zdominował rynek.   Poprzez szybki wzrost popularności produktu,  stał się najbardziej rozpowrzechnionym fenomenem roku.

 

Oto kilka ważnych rzeczy, które należy wiedzieć o JUUL, gdyż  może on narażać nowe pokolenie na ryzyko związane z uzależnienieniem od nikotyny.

Jak działa JUUL?

 

juul polska

Urządzenia JUUL podgrzewają wkład zawierający oleje, aby wytworzyć parę, która szybko rozpuszcza się w powietrzu. Urządzenie jest wystarczająco małe, aby zmieścić się w zamkniętej pięści. Ponad to, ma elegancki, inspirowany technologią wygląd przypominający pamięć flash USB

 

 

Czy wszystkie urządzenia maja nikotynę w składzie?

Tak. Pojedynczy nabój JUUL jest mniej więcej równy paczce papierosów lub 200 zaciągnięc papierosami, zgodnie ze stroną internetową produktu.

Czy korzystanie z JUUL jest bezpieczne?

Tak. Nic nie wskazuje na to, że Vaping  stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia, ponieważ zawiera dwa składniki: wodę smakową i nikotynę. Nie ma żadnego badania łączącego nikotynę z jakimikolwiek problemami zdrowotnymi.

 

Jeśli jesteś stałym palaczem i przełączasz się na JUUL, możesz spodziewać się znacznej poprawy zdrowia. Papierosy z tytoniem przyczyniają się do różnych chorób  związanymi z płucami, sercem i układem krwionośnym. Jeśli obecnie palisz, zalecamy jak najszybszą zmianę.